بارگذاری...

آرشیت

طراحی دکوراسیون داخلی هنر زیباسازی و احیای فضا با استفاده از ایجاد آرایه های معماری از جمله هماهنگی و هارمونی و تضاد و در محیط است که با بکارگیری از اصول سبک های معماری در چیدمان و ترکیب رنگ و انتخاب لوازم و مورد استفاده قرار میگیرد.

آدرس:فلکه اول گوهردشت - بلوار مطهری - مابین خیابان ابوعلی سینا و خیابان آذر- پلاک 502
تلفن:02634207172
ایمیل: info@archtimans.com

کاغذ دیواری

کاغذدیواری

این نوع کاغذدیواری ها بسیار نازک و غیر قابل شستشو است. با چسب مخصوص کاغذدیواری به دیوار می چسبد و حداکثر مدت یک تا دو سال دوام دارد، معضل اصلی کاغذدیواری کاغذی این است که  به راحتی پاره می شود.

کاغذدیواری PVC  با روکش وینیل

این نوع کاغذدیواری محکم، بادوام، قابل شستشو و ضدخش است. به سختی پاره می شود و پس از نصب به دیوار به راحتی تا پنج سال دوام دارد.

کاغذدیواری نانو

یکی از انواع کاغذدیواری، نانو است.

کاغذدیواری هایی که با تکنولوژی نانو ساخته می شوند، علاوه بر ویژگی های کاغذدیواری های PVC ویژگی های مثبت دیگری دارند. به دلیل تکنولوژی خاصی که در ساخت آنها به کار رفته است، ضد دوده و کثیفی هستند، پاره نمی شوند، ضد حساسیت هستند، در برابر تابش آفتاب مقاومند و عایق صدا و گرما هم هستند.

کاغذدیواری بافت دار (مخملی)

در کاغذدیواری مخملی تکه های نقش و نگار از جنس مخمل پارچه ای یا مخمل پلاستیکی به کار رفته است.

کاغذدیواری سه بعدی

یکی از انواع کاغذدیواری های قابل شستشو و پرطرفدار، کاغذدیواری سه بعدی است. کاغذدیواری های سه بعدی از فاصله دو یا سه متری کاملا برجسته به نظر می آیند و ملموس هستند.

کاغذدیواری الیاف طبیعی

یکی از انواع کاغذدیواری که قیمت بالایی دارد و بسیار کمیاب است، کاغذدیواری با الیاف طبیعی است. این کاغذدیواری با چوب طبیعی فنلاندی ساخته می شود و این نوع از کاغذدیواری تمام ویژگی های کاغذدیواری های قابل شستشو را داراست، و ضد حساسیت و سازگار با طبیعت هم می باشد.